ćwiczenia

TOPICS

Bezpieczne bieganie zimą

Przy wyborze odzieży należy uwzględnić kilka ważnych aspektów. W okresie zimowym trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, aby strój zapewniał utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, nieprzemakalność, nieskrępowane ruchy oraz odpowiednią wentylację.

Europo, rusz się!

18 czerwca w Warszawie, pod honorowym patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, odbyła się konferencja „Europo, rusz się! Jak zwiększyć poziom aktywności fizycznej w Polsce i Europie?”.

Brak ruchu kosztuje Polskę ponad 2,2 mld euro rocznie

Niedostateczna aktywność fizyczna Polaków kosztuje nas ponad 2,2 mld euro rocznie – wynika z raportu „Koszty ekonomiczne braku aktywności fizycznej w Europie” zrealizowanego dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu i Kultury ISCA przez Centrum Badań Ekonomicznych i Biznesowych (Cebr).

Bieganie – zdrowa moda

Co nam przychodzi do głowy, gdy myślimy o sporcie, który można uprawiać samemu, wszędzie i za darmo? Bieganie! Liczba jego zwolenników systematycznie wzrasta, zwłaszcza w ciepłym sezonie. Warto ulec zdrowej modzie na jogging i dowiedzieć się więcej na jego temat.

Zadbaj o siebie

Czy zmiana stylu życia oznacza tylko wyrzeczenia? Jak pracować nad sylwetką? - to podstawowe bolączki przed wakacyjnym plażowaniem. O tym jak łagodnie przejść na "dobrą stronę mocy" opowie nam znany trener osobisty - Tomasz Choiński.