influencer

TOPICS

Sport to zdrowie!

O wyzwaniach sportowych i wielkiej pasji, jaką jest bieganie opowiada nam znany prezenter i dziennikarz sportowy - Maciej Kurzajewski.

Magiczna moc ruchu

O swoim sposobie na zdrowie i kondycję Polek oraz fenomenie swojej metody opowiada nam jedna z najbardziej znanych trenerek personalnych w Polsce - Ewa Chodakowska.

Jesteśmy tym, co jemy

Zdrowe odżywiane to ciągła nauka, ale na pewno jest na każdą kieszeń i przynosi nieocenione korzyści. Jakie? O tym mówi Katarzyna Bosacka, dziennikarka TVN Style i prowadząca program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”.

Wywiad z Kurtem Schellerem

Pierwsze skojarzenie, jakie mam z waszą kuchnią, to głęboki zapach i smak jedzenia wiejskiego, pochodzącego prosto z ferm. Druga myśl to doskonałe zupy, w których jesteście specjalistami.

Fit to styl życia

Od pięciu lat uczy Polaków, jak zmieniać nawyki, aby małymi krokami podążać w stronę zdrowego stylu życia. Jacek Bilczyński w 2015 roku wydał swoją 3. książkę – „FIT w praktyce”.

Czym charakteryzuje się polska kuchnia

"Kuchnia Polska, ale ta rdzenna, tradycyjna, jest kuchnią bardzo zdrową i niezwykle różnorodną. W starych książkach kucharskich znajdziemy przepisy na dania z kaszami, kiszoną kapustą, dziczyzną czy rybami" – Małgosia Lenartowicz, blogerka – Qchenne Inspiracje.