ruch

TOPICS

Sport to zdrowie!

O wyzwaniach sportowych i wielkiej pasji, jaką jest bieganie opowiada nam znany prezenter i dziennikarz sportowy - Maciej Kurzajewski.

Bezpieczne bieganie zimą

Przy wyborze odzieży należy uwzględnić kilka ważnych aspektów. W okresie zimowym trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, aby strój zapewniał utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała, nieprzemakalność, nieskrępowane ruchy oraz odpowiednią wentylację.

Zadbaj o siebie

Czy zmiana stylu życia oznacza tylko wyrzeczenia? Jak pracować nad sylwetką? - to podstawowe bolączki przed wakacyjnym plażowaniem. O tym jak łagodnie przejść na "dobrą stronę mocy" opowie nam znany trener osobisty - Tomasz Choiński.

Magiczna moc ruchu

O swoim sposobie na zdrowie i kondycję Polek oraz fenomenie swojej metody opowiada nam jedna z najbardziej znanych trenerek personalnych w Polsce - Ewa Chodakowska.

Bieganie – zdrowa moda

Co nam przychodzi do głowy, gdy myślimy o sporcie, który można uprawiać samemu, wszędzie i za darmo? Bieganie! Liczba jego zwolenników systematycznie wzrasta, zwłaszcza w ciepłym sezonie. Warto ulec zdrowej modzie na jogging i dowiedzieć się więcej na jego temat.

Brak ruchu kosztuje Polskę ponad 2,2 mld euro rocznie

Niedostateczna aktywność fizyczna Polaków kosztuje nas ponad 2,2 mld euro rocznie – wynika z raportu „Koszty ekonomiczne braku aktywności fizycznej w Europie” zrealizowanego dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu i Kultury ISCA przez Centrum Badań Ekonomicznych i Biznesowych (Cebr).